9 kroků k životní svobodě

Každý z vás je jedinečný a každý má právo být šťastný, zdravý, úspěšný a žít v hojnosti. Věřím, že se k tomuto e-booku budete často vracet, protože vím, že pokud se ve vašem životě vyskytne nějaká hranice, musíte se vrátit k těmto devíti krokům a zjistit, kde a co vás zabrzdilo.

Dostanete odpovědi na tyto a další otázky: 

Jaká omezení vytyčuje moje mysl? Stavím se do role oběti? Co formuje moji mysl? Žiju v souladu se sebou? Proč se pro druhé roztrhám a na sebe zapomínám? Umím říkat NE? Vytvářím si emočně tíživé prostředí a pokud ano, jak se ho mám zbavit? Z čeho vychází můj strach? Cítím se v životě důležitá? Proč jsem tak často vyčerpaná? Co mi bere životní sílu? Proč nejsem dostatečně sebevědomá?

Pamatujte, že všechny změny začínají uvnitř nás. Začtěte se do elektronické knihy a postupně změňte svůj život na ten, který si ze srdce přejete žít.  

Stáhni si zdarma e-book:

5 rad, jak začít hořet

Bez energie ztrácíme sama sebe. Bez vnitřního ohně jen přežíváme. Navraťte radost do svého života, objevte hluboko ve své duši, co vás trápí.  Nahlédněte pod pokličku a podívejte se, jestli využíváte svůj vnitřní pohon. Jak moc nasloucháte sama sobě, hlasu svého srdce? Děláte více pro ostatní než pro sebe? Pro co vás baví žít? Co vás brzdí? Jednáte podle svého pocitu? Na to si odpovíte při čtení e-booku.