Milujeme přirozenou krásu

proč jít na galvanickou masáž?

Protože chcete dobře vypadat a cítit se spokojená se svým tělem. Když jsem se seznámila s galvanickými masážemi, byla jsem překvapená, za jak krátkou dobu byl vidět účinek. Okamžitě mě to nadchlo. Vím, že žena, která dobře vypadá, se vždycky cítí lépe. Je spokojenější sama se sebou. Vím, že povislá bříška, zadečky a ulolněná kůže na rukou na sebevědomí nepřidají a tak jsem se rozhodla, že vám od toho v centru pomůžeme.  Vždyť být v harmonii a spokojená sama se sebou je také o tom, jak se cítíme navenek. 

k čemu galvanická masáž přispívá?

Při pravidelném používání  budete štíhlejší, pevnější a budete vypadat mladší. Galvanická masáž  funguje na principu pulzujícího galvanického proudu, který:

  • zpevňuje povislé paže, břicho, stehna,
  • pomáhá lymfatickému systému,
  • podporuje zdravý krevní oběh,
  • zlepšuje osmatický tok,
  • vyhlazuje celulitidu,
  • stimuluje pokožku,
  • zabraňuje stárnutí.

jak podpořit ošetření doma?

Důležité je, projít základní intenzivní kúrou. Když jsou výsledky podle vašich představ, stačí výsledek doma udržovat. Samozřejmě můžete docházet i k masérce. Stačí jedenkrát za tři týdny. Zároveň vám k podpoře celého procesu vysvětlí, jaký krém je pro vás vhodný, aby byla vaše pokožka pevnější, hladší a tonizovanější. Jak pokožku dlouhodobě hydratovat, zvyšovat její odolnost a zajistit ochranu díky antioxidantům. 

co je oxidativní stres?

Oxidativním stresem trpí tělesné buňky v případě, že je v těle nerovnováha mezi produkcí volných radikálů a schopností těla se s nimi vyrovnat a detoxikovat jejich škodlivý vliv skrze neutralizaci antioxidanty. Naše tělo má vrozenou schopnost vzniklé volné radikály odstraňovat. Volný radikál je agresivní, jak už vyplývá z jeho názvu a napadá naše zdravé buňky. Oxidace je proces, který v těle probíhá neustále a je urychlen  stresem. Oxidativní stres vede k mnoha patopsychologickým stavům v organismu. Proto je potřeba se tomuto procesu umět bránit a své tělo dostatečně chránit. 

jak často se masáž musí opakovat?

Je to velmi individální. Každá žena má jinak velké potíže. Jako vodítko berte to, že čím menší problém, tím rychlejší je výsledek. Platí pravidlo, že je potřeba ošetření dvakrát týdně a při průměrném povadnutí kůže je délka trvání osm až deset masáží. Pak už se stačí jen udržovat. To můžete dělat doma, nebo s masérkou. 

Jaké máme výsledky?

Největší výsledek za půl roku

V tomto případě žena galvanizovala tři měsíce a další tři měsíce užívala transformační kúru na hubnutí. Základem kůry jsou přírodní tablety. Samozřejmě jde kúru i galvanzaci spojit dohromady a mít tak výsledek dříve. 

kolik masáž stojí a jak dlouho trvá?

Jedna masáž stojí 550 - 650 Kč a trvá 30 - 45 minut, podle toho, jaká partie se galvanizuje.

Objednat (zeptat se na to, co vás ještě zajímá) můžeze na telefonním čísle: 732 155 449 - Jitka Kvídová