Objednávka

půlročního členství v on-line klubu
Žena v Harmonii

 • 1
  ANO
  Objednávám půlroční členství v klubu ŽENA V HARNOMII.
 • 2
  Přístup ke všem videím
  Objednávkou členství v klubu ŽENA V HARMONII získávám přístup ke všem videím, která proběhla v měsíčních tématech a zároveň k videím, které lektoři zveřejnili mimo měsíční program.
 • 3
  VIP akce
  Objednávkou také získávám přístup k možnosti využít VIP akce, které budou pořádány přednostně pro ženy v klubu.
 • 4
  Bonus
  Jako bonus získávám e-book 9 KROKŮ K ŽIVOTNÍ ZMĚNĚ a také rozhovor s lektorkou Kateřinou Kvapilovou PROČ K NÁM NEPROUDÍ PENÍZE?
 • 5
  Vrácení peněz
  Vím, že pokud zjistím, že jsem šlápla vedle a že toto není klub pro mě, mohu 14 dní od zakoupení požádat o vrácení peněz v plné výši a bez otázek dostanu peníze zpět.
Chtěl bych ti Katko poděkovat za transformační chvíle, kdy jsme spolu čistili a za nové vzorce a krásné nové filmy, které si mi při čištění nahrála do mé hlavy. Vždy to šlo tak nějak hladce, plynule a jednoduše, za chviličku jsme byli u příčiny problému a ten vzápětí zmizel a nahradili ho myšlenky radosti a důvěry v sebe a v krásnou budoucnost. Po třech čištěních jsem plný síly , odvahy, jistoty, hluboce uzemněný a plný lásky k sobě a ke světu:-). To co jsem nevyřešil u jiných za 15 let, jsem s tebou vyřešil za pár týdnů. Moooc děkuji Katko jsi naprosto úžasná:-).
Martin
Markétu jsem oslovila, protože jsem hledala pomoc s výukou italštiny. Velmi mne zajímalo propojení výuky jazyků s NLP. Moc dobře jsem nevěděla co mám přesně očekávat, ale vědela jsem, že teď je ten správný čas, abych se do studia italštiny pustila a z úplného začátečníka se posunala do pravidelného studia. Markéta mne nasměrovala, provedla mimo jiné praktickými kroky, udělaly jsme jasný a srozumitelný plán, jak přesně začít a kdy se studiu věnovat. A taky se těšit na svůj jazykový rituál a na celý proces. Absolvovala jsem také sezení NLP koučinku, díky kterým jsem objevila a vyřešila překážky bránící mi v úspěšném studiu. Jsem vděčná, že jsem Markétu poznala a i v budoucnosti budu využívat její služby. Všem, kdo chtějí investovat do svého studia i do svého života, ji moc doporučuji.
Věra Hejtýková

Potřebujete pomoc?

Napište mi na lenka@lenkapavlikova.cz nebo volejte na +420 603 229 376.

Jsem tu pro Vás. Vaše Lenka!