něco o mně 

jsem jedna z vás

Jsem žena, která jde životem, neustále se vzdělává, získává zkušenosti a díky nim neustále roste. Zažila jsem vzestupy i pády. Vím, jak chutná nemoc, bezmoc i nízké sebevědomí. Také ale vím, jak se stát zdravější a sebevědomější ženou, která dělá, co miluje. Je tomu už 15 let, co se věnuji poradenství v oblasti zdraví a osobního růstu. Postupně jsem péči o zdraví propojila se sebepoznáním, osobním a duchovním rozvojem. Ukazuji ženám souvislosti a propojenost mezi tělem, duší a myslí. Cesta mě dále dovedla k projektu Žena v harmonii.

Zakladatelka a srdce projektu

Jsem zakladatelkou projektu Žena v harmonii, který ženy inspiruje, aby se staly co nejvíce samy sebou, uměly se prosadit a nebály se být jedinečné a zářit tak, jak jen zářit jde. 

bořím mýty a předsudky

Bořím mýty a předsudky o přírodní medicíně a ukazuji, že alternativní medicína není alternativní, ale že je základem ke kvalitnímu, zdravému a spokojenému životu. Pravidelně přispívám příspěvky v uzavřené skupině Žena v harmonii, kam vás srdečně zvu.

co jsem pro vás vytvořila? 

Působím jako mentorka. Používám holistický přístup, protože bere v potaz pohled na tělo i život jako na celek. Dnes a denně vidím jak je důležité pracovat s celkem a s propojením zevnitř ven a naopak

Jsem autorkou on-line transformačního kurzu Začni hořet. Pořádám workshopy a semináře. 

S dcerou jsme vytvořily on-line kurz Přímou cestou k sobě, který se stal velmi rychle žádaným. Je zaměřený na cestu k sobě, boření limitů a překážek, velkých uvědomění, zvýšení sebehodnoty a sebevědomí. Zkrátka jdete přímou cestou ke svému nitru.

Založila jsem uzavřenou facebookovou skupinu Žena v harmonii, která je zaměřená na vše, co souvisí se zdravím, sebepoznáním i úspěchem.

Můžeme spolu i cestovat a užívat si tak společný čas osobního růstu. Nyní, v době covidové jsou možnosti malé, ale věřím, že se to postupně zlepší. Určitě se o pobytu včas dozvíte v uzavřené skupině Žena v harmonii nebo tady na webu.

cestování je mou vášní

Díky němu jsem získala v životě větší nadhled a ještě více si uvědomila, jak alarmující je špatný psychický stav lidí v České republice. Cestování mi přináší ohromnou svobodu, která je pro mě důležitá. Tři měsíce v roce trávíme v zahraničí. Byl to můj velký sen, který si stále plním. Srí Lanka, Bali, Hongkong, USA, Aruba, Curaçao, Korsika, Dánsko, Holandsko, hodně času trávíme ve Francii, která je mou srdeční záležitostí. Opakovaně jezdíme do Itálie, Rakouska a Švýcarska. Mým přáním je procestovat svět. Vidět všechny ty krásy, které jsou tu pro nás nachystány.

cestujte s námi

Myslím si, že cestování je velmi důležité, osvobozující a naplňující. Proto vás zvu na společné pobyty s programem v duchu harmonie těla, duše a mysli. Poznávat budete nejen sama sebe, ale užijete si přitom překrásná místa na světě, dobré jídlo, pláže, ženskou energii, čas jen pro sebe a neskutečnou pohodu. ❤️ 

milovnice lepšího světa a svobody

Všichni na tomhle světě jsme dostali určitý čas a šanci zažít to nejlepší a nejhezčí, co vůbec dokážeme. Je na každém z nás, jak s tímto časem naložíme a v co ho proměníme. Jaký obraz a příběh vznikne.

  • Můžeme žít v lásce, ale i v nenávisti.
  • Můžeme se radovat, ale i trpět.
  • Můžeme být tím nejlepším obrazem svého Já a taky můžeme žít v potlačení a sebedestrukci.
  • Můžeme se obklopovat hojností, ale můžeme žít i ve velké chudobě a nedostatku.
  • Můžeme se tolerovat, žít v úctě a tvořit sobě i svým dětem hezčí místo na Zemi, nebo na sebe můžeme nadávat a obviňovat se.❤️ 

To všechno může každý z nás, protože my lidé tvoříme to, co je a co se kolem nás děje. My jsme SVĚT. Dejte i Vy svému životu a práci vyšší smysl. Nejsme jen tělem, které odejde a nic po nás nezbude. Zůstane po nás víc, než si možná dnes myslíme. Proto žijme, jak nejlépe dovedeme. 

s kým jsem doposud spolupracovala? 

V minulosti jsem dělala osvětu o zdraví ve společnostech: 
Mary Kay Ash, Oborová zdravotní pojišťovna zaměstnanců bank, pojišťoven a stavebnictví, Kooperativa pojišťovna, a. s., Vienna Insurance Group, Česká pojišťovna, a. s., ČEZ, a. s., T-Mobile Czech Republic, a. s., Československá obchodní banka, a. s., Deloitte Advisory, s. r. o.

a co na závěr?

Na závěr chci říct, že se na i na vás a společnou cestu s Ženou v harmonii moc těším. Je krásná, zářivá, vědomá, obohacující, strhující a nekonečná. Věřím, že to budete cítit podobně. ❤️