něco o mně 

jsem jedna z vás

Jsem žena, která jde životem, neustále se vzdělává, získává zkušenosti a díky nim neustále roste. Zažila jsem hodně dobrého, ale i špatného. Vzestupy i pády.  Vím, jak chutná nemoc, bezmoc a nízké sebevědomí. Vím ale také, jak se stát zdravou a silnou ženou se zdravým sebevědomím, jak o sebe pečovat a dělat to, co je mému srdci nejbližší. Jak najít svůj potenciál a dále ho rozvíjet.

Zakladatelka a srdce projektu

Jsem zakladatelkou projektu Žena v harmonii, který ženy spojuje a inspiruje, aby se staly co nejvíce samy sebou, uměly se prosadit a nebály se být jedinečné a zářit tak, jak jen zářit jde. Miluji podnikání a vše s ním spojené. Dlouhá léta jsem pracovala jako  terapeutka, která ze srdce miluje péči o duševní i fyzické zdraví. Postupně jsem péči o zdraví propojila se sebepoznáním, osobním a duchovním rozvojem. Ukazuji ženám souvislosti a propojenost mezi tělem, duší a myslí. Cesta mě dále dovedla k vedení lidí, k nalezení a prohloubení jejich potenciálu. 

bořím mýty a předsudky

Bořím mýty a předsudky o přírodní medicíně a ukazuji, že alternativní medicína není alternativní, ale že je základem ke kvalitnímu, zdravému a spokojenému životu. Pořádám webináře, přednášky a workshopy. Pravidelně přispívám příspěvky v uzavřené skupině Žena v harmonii, kam vás srdečně zvu.

co jsem pro vás vytvořila? 

Jsem autorkou transformačního on-line kurzu Začni hořet. Pořádám workshopy a semináře, na které se můžete i v budoucnu těšit. V současné době pro vás tvořím klub, který bude oázou informací a péče o zdraví, ponese se v duchu sebepoznání a krásy.

S dcerou jsme vytvořily on-line kurz Přímou cestou k sobě, který se stal velmi rychle žádaným. Je zaměřený na cestu k sobě, boření limitů a překážek, velkých uvědomění, zvýšení sebehodnoty a sebevědomí. Zkrátka jdete přímou cestou ke svému nitru.

Nabízím osobní konzultace. Pokud vás zajímá seberealizace, jak prohloubit svůj potenciál nebo si potřebujete urovnat a stabilizovat život, působím jako mentorka a zároveň používám koučovací techniky. 

Založila jsem uzavřenou skupinu Žena v harmonii, která je zaměřená na vše, co souvisí se zdravím, sebepoznáním i spoluprácí. 

Spolupracuji s ženami, které chtějí také podnikat a nechtějí na to být samy. Jsou součástí projektu Žena v harmonii.

Pokud jste masérka, kosmetička nebo vizážistka, pak uvítáte možnost vyškolení zeštíhlovacích masáží, které tento projekt zaštiťuje. Odlišíte se tak od běžných služeb a rozšíříte si tak své podnikání.

Také spolu můžeme cestovat a užívat si tak společný čas osobního růstu. Nyní, v době covidové jsou možnosti malé, ale věřím, že se to postupně zlepší. Určitě se o pobytu včas dozvíte v uzavřené skupině Žena v harmonii.

Miluji cestování

Mojí obrovskou vášní je cestování. Díky němu jsem získala v životě větší nadhled a ještě více si uvědomila, jak alarmující je špatný psychický stav lidí v České republice. Cestování mi přináší ohromnou svobodu, která je pro mě důležitá. Tři měsíce v roce trávíme v zahraničí. Byl to můj velký sen, který si stále plním. Srí Lanka, Bali, Hongkong, USA, Aruba, Curaçao, Korsika, Dánsko, Holandsko, hodně času trávíme ve Francii, která je mou srdeční záležitostí. Opakovaně jezdíme do Itálie, Rakouska a Švýcarska. Mým přáním je procestovat svět. Vidět všechny ty krásy, které jsou tu pro nás nachystány.

cestujte s námi

Myslím si, že cestování je velmi důležité, osvobozující a naplňující. Proto vás zvu na společné pobytové pobyty. Zajišťuji pro vás pobyty s programem v duchu harmonie těla, duše a mysli. Poznávat budete nejen sama sebe, ale užijete si přitom překrásná místa na světě, dobré jídlo, pláže, ženskou energii, čas jen pro sebe a neskutečnou pohodu. ❤️ 

milovnice lepšího světa a svobody

Všichni na tomhle světě jsme dostali určitý čas a šanci zažít to nejlepší a nejhezčí, co vůbec dokážeme. Je na každém z nás, jak s tímto časem naložíme a v co ho proměníme. Jaký obraz a příběh vznikne.

  • Můžeme žít v lásce, ale i v nenávisti.
  • Můžeme se radovat, ale i trpět.
  • Můžeme být tím nejlepším obrazem svého Já a taky můžeme žít v potlačení a sebedestrukci.
  • Můžeme se obklopovat hojností, ale můžeme žít i ve velké chudobě a nedostatku.
  • Můžeme se tolerovat, žít v úctě a tvořit sobě i svým dětem hezčí místo na Zemi, nebo na sebe můžeme nadávat a obviňovat se.❤️ 

To všechno může každý z nás, protože my lidé tvoříme to, co je a co se kolem nás děje. My jsme SVĚT. Dejte i Vy svému životu a práci vyšší smysl. Nejsme jen tělem, které odejde a nic po nás nezbude. Zůstane po nás víc, než si možná dnes myslíme. Proto žijme, jak nejlépe dovedeme. 

s kým jsem doposud spolupracovala? 

Spolupracuji s ženami, které se chtějí dále rozvíjet. S ženami, kterým na sobě záleží a tak se vrhly do sebepoznání. Milují svoji práci, je pro ně posláníním a dělají ji poctivě a srdcem. A protože chci, aby bylo sebevědomých a úspěšných žen co nejvíce, vytvořila jsem komunitu v uzavřené skupině a následné programy, které v tom pomůže každé z vás. 

V minulosti jsem dělala osvětu o zdraví a spolupracovala se společnostmi
Mary Kay Ash, Oborová zdravotní pojišťovna zaměstnanců bank, pojišťoven a stavebnictví, Kooperativa pojišťovna, a. s., Vienna Insurance Group, Česká pojišťovna, a. s., ČEZ, a. s., T-Mobile Czech Republic, a. s., Československá obchodní banka, a. s., Deloitte Advisory, s. r. o.

a co na závěr?

Na závěr chci říct, že se na vás a na společnou cestu Ženy v harmonii moc těším a užívám si to. Je a bude to společná cesta. Krásná, zářivá, vědomá, obohacující, strhující a nekonečná. Věřím, že to budete cítit podobně. ❤️