něco o mně :)

jsem jedna z vás

Úplně normální žena, která jde životem, získává zkušenosti a díky nim roste. Zažila jsem hodně dobrého, ale i špatného. Vzestupy i pády.  Vím, jak chutná nemoc, bezmoc a nízké sebevědomí. Vím ale také, jak se stát zdravou a silnou ženou se zdravým sebevědomím, jak o sebe pečovat a dělat to, co je mému srdci nejbližší.

Zakladatelka a srdce projektu

Jsem zakladatelkou projektu Žena v harmonii, který ženy spojuje a inspiruje, aby se staly co nejvíce samy sebou, nebály se být jedinečné a zářit tak, jak jen zářit jde. Miluji podnikání a vše s ním spojené. Dlouhá léta jsem terapeutkou a lektorkou, která ze srdce miluje a praktikuje péči o duševní i fyzické zdraví. Vše propojuji se sebepoznáním a ukazuji ženám souvislosti a propojenost mezi tělem, duší a myslí.  Dává mi to ohromný smysl. 

bořím mýty a předsudky

Bořím mýty a předsudky o přírodní medicíně a ukazuji, že alternativní medicína není alternativní, ale že je základem ke kvalitnímu, zdravému a spokojenému životu. Pořádám přednášky, workshopy, školení pro detoxikační poradce, maséry a kosmetičky, píšu články na blogu. Ráda používám selský rozum, ráda čtu, cestuji a poznávám nové, nepoznané.

co jsem pro vás vytvořila? 

Jsem autorkou e-booku 9 kroků k životní svobodě a transformačního online kurzu Začni hořet, mnoha workshopů a seminářů, na které se můžete postupně těšit. Školím (společně s kolegy), podporuji a pomáhám terapeutům, masérům, trenérům, kosmetičkám, kadeřnicím a vizážistkám. V čem? V odlišení se od běžných služeb. Mohou si tak vytvořit novou a žádanou službu pro své klienty a rozšířit své podnikání. Také spolu můžeme cestovat.

Miluji cestování

Mojí obrovskou vášní je cestování. Díky němu jsem získala v životě větší nadhled a ještě více si uvědomila, jak alarmující je špatný psychický stav lidí v České republice. Cestování mi přináší ohromnou svobodu, která je pro mě důležitá. Tři měsíce v roce trávíme v zahraničí. Byl to můj velký sen, který si plním. Srí Lanka, Bali, Hongkong, hodně času trávíme ve Francii, která je mou srdeční záležitostí. Opakovaně Itálie, Korsika, Rakousko a Švýcarsko. Mým přáním je procestovat svět. Vidět všechny ty krásy, které jsou tu pro nás nachystány.

cestujte s námi

Myslím si, že cestování je velmi důležité. Proto jsem se rozhodla ho zprostředkovat i vám. Zajišťuji pro vás pobyty s programem v duchu harmonie těla, duše a mysli. Poznávat budete nejen sama sebe, ale užijete si přitom překrásná místa na světě, dobré jídlo, pláže, ženskou energii, čas jen pro sebe a neskutečnou pohodu. ❤️ 

milovnice lepšího světa a svobody

Všichni na tomhle světě jsme dostali určitý čas a šanci zažít to nejlepší a nejhezčí, co vůbec dokážeme. Je na každém z nás, jak s tímto časem naložíme a v co ho proměníme. Jaký obraz a příběh vznikne.

  • Můžeme žít v lásce, ale i v nenávisti.
  • Můžeme se radovat, ale i trpět.
  • Můžeme se tolerovat, žít v úctě a tvořit sobě i svým dětem hezčí místo na Zemi, nebo na sebe můžeme nadávat a obviňovat se.❤️ 

To všechno může každý z nás, protože my lidé tvoříme to, co je a co se kolem nás děje. Dávám svému životu i práci vyšší smysl. Nejsme jen tělem, které odejde a nic po nás nezbude. Zůstane po nás víc, než si možná dnes myslíme. Proto žijme, jak nejlépe dovedeme. 

s kým jsem doposud spolupracovala? 

Je to důležité? Pro někoho možná ano, tak vám to povím. :-) Spolupracovala jsem se společnostmi: 
Mary Kay Ash, Oborová zdravotní pojišťovna zaměstnanců bank, pojišťoven a stavebnictví, Kooperativa pojišťovna, a. s., Vienna Insurance Group, Česká pojišťovna, a. s., ČEZ, a. s., T-Mobile Czech Republic, a. s., Československá obchodní banka, a. s., Deloitte Advisory, s. r. o.

a co na závěr?

Na závěr chci říct, že se na vás a na společnou cestu Ženy v harmonii moc těším a užívám si to. Je a bude to společná cesta. Krásná, zářivá, vědomá, obohacující, strhující a nekonečná. Věřím, že to budete cítit podobně. ❤️