Odrazový můstek k životním změnám

Co když ve svém životě nevidíte řešení? Nevíte, kudy se vydat, aby vaše rozhodnutí bylo správné? Navíc je toho tolik, co potřebujete vyřešit?! Nebo si nejste jisti tím, co je TO, co vás tíží?

Každý z nás má chvilky, kdy neví, kudy kam. Někdo proto, že se vypořádává s prekérními situacemi v rodině nebo v práci. Jiný proto, že odkládá drobné problémy na později, a za tu dobu jich nastřádá celý pytel. A pak se najednou prodíráme pocitem, že bychom se nejraději na všechno vykašlali, protože těch věcí je tolik, že nám z toho jde hlava kolem.

Mě to potkalo o víkendu. Moje mamka měla nějaké zdravotní problémy. Spolu s nimi si nesla tíhu, o kterou se se mnou dělila, ostatně tak, jak to dělá už celé tři týdny. Na mě k tomu čekalo mnoho činností, které jsem potřebovala zařídit. Jediné, co jsem cítila, bylo, že se tím vším potřebuji doslova promeditovat. Podívat se dovnitř a zahlédnout ideální řešení. A to jsem taky udělala.

Meditací se vynořilo to, co ve mně už dlouho dřímá a o čem vím, že do budoucna musím vyřešit. Jen se mi to potvrdilo. Znáte to.

Někdy o tom, co máte řešit, víte, ale pořád to schováváte pod pokličku, protože úplně nevidíte způsob, nevidíte cestu

Jenomže ono nás to odkládání dřív nebo později stejně doběhne. V pondělí ráno jsem se s nedokončenými činnostmi znovu konfrontovala. Uvědomila jsem si, že tíha, kterou cítím, je způsobena odkládáním. Jasným pojmenováním všeho, co nechci řešit, se tíha „sama“ rozpustila.

V podstatě nešlo o velké věci. Ani vy nemusíte řešit rozvod, vztahy v rodině nebo v práci, abyste se cítili jako přejetí vojenskou technikou.

To, že hned nevidíte cestu, vás otráví natolik, že nemáte na nic náladu

Poflakujete se od jednoho k druhému a neužijete si den tak, jak byste si ho užít mohli. Stačí, abyste měli otevřených několik záležitostí, které neřešíte, a máte pocit, jako byste měli na noze olověnou kouli.

  • Stačí, abyste týdny a měsíce odkládali věc, se kterou si nevíte rady, a stojí vás to hromadu energie.
  • Stačí, když si neumíte přesně pojmenovat, co vás táhne ke dnu. Máte kvůli tomu špatnou náladu a jediné, co cítíte, je příval únavy a nechuť cokoli dělat.
  • Stačí, abyste si nebyli vědomi, kam se ztrácí vaše energie, a budete mít pocit, že je pro vás měsíc za měsícem a rok za rokem těžší.

Čím více „problémů“ – tedy nevyřešených věcí – máte, tím větší tíhu za sebou vlečete. Můžete si pak připadat jako tažný vlak, který má stovku vagonů, a navíc jede do kopce.

Hned v pondělí ráno jsem se na úkoly zaměřila, a co se nestalo? Ta úleva! Jako by se vagony vyprázdnily a já si zase jedu volně a svižně dál. Zaměřila jsem se na malé úkoly a pustila se do nich. Zaměřila jsem se i na ty velké, které dřímají v mém nitru, a přesně jsem si je pojmenovala. Díky meditaci už vím, jaké kroky musím udělat, abych se cítila dobře.

Umět si přesně a jasně pojmenovat, co mě tíží, je základ úspěchu

Ano, umět si přesně a jasně vše pojmenovat je základ úspěchu. Je to i důvod, proč lekce Kam proudí má energie, která je na začátku kurzu Začni hořet, otevřela lidem oči. Byli z ní překvapení, nadšení, ale někdy i zaskočení, protože si uvědomili, co všechno zavírají do své třinácté komnaty.

I to, co jste uzavřeli do své 13. komnaty, se vyčistí

Má to tak každý. To, co vás sžírá zevnitř, hledáte venku. Příčina vaší bolesti nebo nepohody je častokrát úplně jinde, než kde ji hledáte.

Pokud už dlouho nevidíte ve svém životě řešení a chtěli byste si umět přesně a jasně pojmenovat, proč je vám mizerně a kam se sakra ta vaše energie a nadšení ze života ztrácí, mám pro vás překvápko. Uvolnila jsem skvělou lekci Kam proudí moje energie a vy si ji můžete pořídit za zlomek ceny. Díky ní si uděláte životní rekapitulaci a odhalíte, kam zaměřujete svou energii. Uvidíte také, kam ji doopravdy směřovat chcete. A získáte odhodlání s tím něco dělat. Možná patříte k těm, kteří nemají podporu v rodině, cítíte se vyčerpaní a marně hledáte důvod. Ve videu rozřešení najdete!

  • Zakuste tu úlevu, kdy si uděláte jasno v tom, co vás tíží.
  • Užijte si stav, kdy si uvědomíte, kde je rezervoár vaší energie, abyste ho znovu začali používat.
  • Odhalte závaží, která vás táhnou ke dnu, a odhoďte je, ať můžete zase stoupat ke hvězdám!
  • Vyřešte to, co možná roky neřešíte. Objevte, co zůstává ukryté ve vaší 13. komnatě.
  • Bez servítek pojmenujte toho, kdo vám bere energii, a najděte důvod, proč vy ji nemáte.
  • Dopřejte si sílu, kterou díky této lekci získáte.
  • Ujasníte si své priority, co je pro vás důležité a jakou činnost nebo vztah se vám vyplatí omezit nebo opustit.

Je toho mnohem víc, co touto lekcí vyřešíte. Nebudu všechno vyjmenovávat.

Uvidíte jasné řešení

Vrhněte se do lekce, která vás zasáhne. Otevře vám oči a dost věcí si díky ní ve svém životě ujasníte a přesně pojmenujete. Najednou uvidíte jasné řešení. A o to přeci jde. Je formou videa a pořídit si ji za pár kaček můžete tady:

Video Kam proudí moje energie

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů