Péče o vzhled a tělo

ANTI-AGING - PEVNĚJŠÍ TĚLO

Každá žena chce dobře vypadat a pokud je spokojená se svým tělem, je sebevědomější. Když jsem se s touto metodou seznámila, byla jsem překvapená, za jak krátkou dobu byl vidět účinek. Okamžitě mě to nadchlo. Vím, že žena, která se dobře cítí, je spokojenější sama se sebou a 

Pevnějšího a vytvaronějšího těla jde skvěle dosáhnout hned dvěma způsoby. Upozorňuji, že oba jsou velice funkční a není žena, která by neměla výsledky, pokud dělá vše dle doporučení.

HEZKÉ KŘIVKY GALVANICKOU MASÁŽÍ

Galvanickou masáž můžete praktikovat doma sama. Potřebujete k tomu znát přesné tahy, aby jste to dělala dobře. Vše od nás dostanete. Během krátké doby vyhladíte a zpevníte partii, která vás trápí ( povislé bříško, zadeček,  uvolněnou kůži na pažích).

Při pravidelném používání  budete štíhlejší, pevnější a budete vypadat mladší. Galvanická masáž  funguje na principu pulzujícího galvanického proudu, který:

  • zpevňuje povislé paže, břicho, stehna,
  • pomáhá lymfatickému systému,
  • podporuje zdravý krevní oběh,
  • zlepšuje osmatický tok,
  • vyhlazuje celulitidu,
  • stimuluje pokožku,
  • zabraňuje stárnutí.

Vysvětlím Vám, jak často a jak dlouho celý proces opakovat, jaký krém je pro Vás vhodný, aby byla vaše pokožka jemnější, hladší a tonizovanější. Dále, jak pokožku dlouhodobě hydratovat, zvyšovat její odolnost a zajistit ochranu díky antioxidantům. 

 

2. Tříměsíční kůrou, která dostova přetransformuje vaše tělo. Nejedná se o hubnutí, ale o vybalancování svalové a tukové hmoty. K tomu potřebujete správný jídelníček a pravidelný režim v konzumaci přípravků, které tavrování zajistí a zároveň určitou fyzickou aktivitu. Vše je na přírodní bázi, ovšem s technologiemi 21.století. 

ANTI-AGING - MLADISTVÁ PLEŤ 

Tvář a pleť o vás na první pohled hodně prozradí. Nejen to, že nějak vypadáte, ale také to, jak se cítíte uvnitř. Jestli jste spokojená, zdravá a jak rychle stárnete.  

STÁRNUTÍ 

Stárnutí je měřitelné a přímo úměrné tomu, jak zanešené jsou naše orgány.

Pozastavit stárnutí a přibývající vrásky dokážeme jedině díky kvalitní péčí, výživou do hloubky a zmrazením genu stárnutí. Vědci přišli na to, jak to udělat a já Vám ráda řeknu jak. 

OMLAZENÍ 

Pokud si chcete udržet  zářivou a mladistvou pleť  a omezit přibývající vrásky, musíte o sebe začít pečovat zvenčí i zevnitř. 

 

Konzultace
1000 Kč
Návrh řešení je individuální. Vždy si řekneme, jakou máte představu, jestli a jakým způsobem je řešitelná. Konzultace probíhá přes Skype nebo video hovor přes Messenger .
WOUCHER 15% SLEVA NA PŘÍPRAVKY