Pobyty v zahraničí

Vydejte se na s námi na společnou cestu poznání krásných míst světa i ke svému nitru. ❤️

KOSTARIKA NA 12 DNÍ

Dopřejte si to nejlepší pro sebe a pojeďte s námi. ♥ Úchvatná Kostarika, překrásné moře, program o harmonii těla i duše, skvělé jídlo z místních potravin, výlety a čas jen pro sebe. To by si měla dopřát každá žena, která touží být v souladu sama se sebou. 

POZOR! Společný pobyt je plánovaný na bezen 2021. věřím, že se situace s koronavirem zvládne a my spolu budeme moci jet užívat klidu a pohody. Takže pokud víte, že byste ráda jela, můžete se zapsat na seznam potenciálních zájemců, abych vás mohla o celé situaci informovat. 

Letíme v březnu 2021

FRANCIE - azurové pobřeží

Dopřejte si to nejlepší pro sebe a pojeďte s námi. ♥ Azurové pobřeží je pro mě srdceční záležitost. Úchvatné místo plné energie, pevnosti, sebevědomí a krásy. Program o harmonii těla i duše, výlety a poznávání místa očima místních a čas jen pro sebe. To by můžete dopřát i vy. 

Pobyt je plánován na podzim roku 2020, jak to však bude, zatím nevím. Situace s koronavirem rozhodne. Pokud bude na podzim vše v pořádku a víte, že byste ráda jela, můžete s zapsat na seznam potenciálních zájemců, abych vás mohla o celé situaci informovat. 

 

Podzim 2020

„Nelituji žádného dne, kdy jsme byli na cestách!“  - Miroslav Zikmund -