Proč si někdy nerozumí máma s dcerou (synem) a naopak?

Proč si nerozumí děti s rodiči? O tom je dnešní video níže. Před lety mi vrtalo v hlavě, proč nám to s dcerou neladí, když jsme si svým způsobem TAK PODOBNÉ!

Proč si nerozumí děti s rodiči?  Před lety mi vrtalo v hlavě, proč nám to s přestalo ladit, když jsme si svým způsobem TAK PODOBNÉ!

Objednáváme si stejné dorty, když jsme v kavárně. Reagujeme podobně na humor.  Dokonce si pamatuju Vánoce, kdy můj bývalý přítel prohlásil: „Nechápu, proč si lámu hlavu s dárky, když to stačí koupit dvakrát.“  Tenkrát totiž dostala jedna z nás něco, co chtěla i ta druhá a vzniklo takové to: „No a já to nemám.“ 🙂  Chápejte, chlap si láme hlavu nad tím, co koupí a my tam pak obdivujeme ten jeden, který potřebujeme rozpůlit.

I přesto ale přišlo období, kdy se naše životy rozešly

Bylo to moc těžké období. Všechno je ale už nějakou dobu jinak. Díky mnoha pochopením, čištění svého nitra a osobnímu růstu, tedy práce na sobě, jsme na tom mnohem lépe, než v době, kdy jsem si říkala, že je to super.

Poznejte svá vnitřní přesvědčení

Často mluvíme o vnitřních přesvědčeních a nastaveních. Pro někoho to může být pojen nic neříkající. Jsou to přesvědčení, která si nastavíte jako děti a žijete s tím nevědomky celý život. Je to vlastně takové nepochopení reality. Dítě a rodič ji má velmi rozdílnou. V podstatě na tom nám pak váznou vztahy a pochopení nejen sebe, ale lidí kolem sebe.  

Můžete mít hezké a harmonické vztahy

Principy, proč si nerozumíme, fungují u všech stejně. Je jedno, jestli vám drhne vztah s dcerou, se synem, nebo jestli jste vy v roli dítěte a nerozumíte si se svým rodičem. Pořád je to vztah a je úžasné, že dají takhle krásně zlepšovat a naplňovat.

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů