program 

HARMONICKÉ HUBNUTÍ

není o dietě, ale o porozumění tělu, nalezení příčiny a velkém sebepoznání

chcete zhubnout, ale už nechcete držet dietu? 

máte pocit, že už jste zkusila všechno možné a nic na vás nefunguje?

Chcete být více spokojená se svou postavou i sama se sebou?

Věřím, že ano a proto je tu program, kterým si to splníte. 

Když jsem tento program tvořila a do prvního "testovacího" kola přišly ženy plné očekávání, napjatě jsem čekala, jaké budeme mít výsledky. Jsem ohromená a šťastná, protože se pyšníme nejen krásnými výsledky, ale i tím, že to  ženy baví a chtějí, aby program pokračoval. A to je u hubnutí co říct, protože je téměř vždy vnímán jako proces plný omezení a trápení. Toho se v Harmonickém hubnutí nedočkáte. Děláme to jinak.

My totiž rozkvétáme 

Program plný porozumění tělu i sobě následně každou ženu vede k většímu sebevědomí a spokojenosti. Pojďme se ale podívat, jak to s hubnutím máte vy. 

Máte to podobně?

 • Jíte zdravě a přesto nabíráte na váze?
 • Nebo máte pocit, že přibíráte ze vzduchu?
 • Chcete to včas zastavit, protože se s kily navíc necítíte dobře?
 • Držela jste dietu a po čase znovu přibrala? 

Víte proč?

Dnešní doba přináší mnoho návodů, které se zaměřují na detail. Vytrhují nadváhu z kontextu a neslučují všechny faktory dohromady. To stejné totiž děláme i s nemocí. Žijeme v době diagnóz a neřešíme příčiny.

V tématu hubnutí se děje úplně to samé a protože mnoho let pracuji jako celostní poradce, vidím problematiku v širších souvislostech. Je potřeba vidět celek. Díky tomu si pak váhu dokážete dlouhodobě udržet. 

o čem program bude?

Povedu vás k porozumění svému tělu a nalezení příčiny nabírání. Zároveň vám budu ukazovat běžně opomíjené, přitom tak důležité souvislosti. Díky nim nádherně porozumíte signálům těla, které vám dávají vědět, že jste se vydala špatnou cestou.  O všem, co nutně potřebujete vědět k tomu, abyste nejen zhubla, ale také si váhu udržela.abyste věděla, jak na to zareagovat. Poznáte, jak je vše propojené. Bude to pro vás krásné objevování sebe sama a hlavně návrat k sobě. 

Oblasti, kterým se budeme věnovat:

 • Tělo
  Emoce, psychika, stav orgánů a chutě. Tyto čtyři věci spolu úzce souvisí a nelze je oddělovat. Tak, jak velká je nerovnováha v těle, tak moc přibíráte na váze. Tělo vám posílá varovné signály, ale pokud neznáte souvislosti, nerozumíte jim. Postupně tuto spletitost rozklíčujeme, abyste si uměla sama poradit a udržela si hezkou postavu i do budoucna.
 • Mysl
  Naše mysl je někdy taková mrška. Možná už víte, že tak jak myslíme, tak také žijeme. Naše myšlenky vytváří naši realitu a propisují se do našeho života, jestli chceme nebo ne. Často ani nevíme, co si svými myšlenkami vytváříme, protože nejsme bdělé a zaměřujeme se přesně na to, co nechceme.
 • Sebepoznání
  Sebepoznání je důležité. Bez něj bychom se nikam neposunuly. Kdo jiný je ve svém těle déle než vy? Kdo se svým tělem ráno vstává a večer usíná? Kdo nejlépe ví, co ho trápí? Ano jste to vy a jen vy to můžete změnit, když budete vědět jak. Většinu času jedeme na autopilota a nevidíme, kde může být problém. Ráda vás tímto poznáním provedu a pomůžu odhalit to, co zatím nedokážete definovat. Ukážu vám, na co se zaměřit a jak to napravit.
 • Mentální nastavení
  To, co si myslíme, že je příčina nadváhy, většinou pravou příčinou není. Vnitřní vzorce, které jsou hluboko v nás jsou jako ledovec. Vidíme jen jeho špičku. Proto se ponoříme více do hloubky, abyste se zbavily toho, co vám v hubnutí brání.
 • Strava
  Vyvážené jídlo je dle východní medicíny, současně s psychikou, základem zdraví. Problém je však v tom, že jsme se až moc odklonily od přirozeného stravování. Mnoho žen jí zdravě, přesto se stává, že jim ani to nepomáhá k vysněné postavě. Dozvíte se, že i zdravá potravina nemusí mít pozitivní dopad na tělo a jak to udělat, aby tělu prozpívala.
 • Psychika
  Psychika je základ zdraví a stres se nám stal něčím, co už vnímáme jako běžnou součást života. Tělo ke zdravému fungování vyžaduje určité podmínky a pokud je nedostane, přibíráme na váze, onemocníme, anebo obojí.
 • Sebeláska
  Sebeláska je lékem na všechny bolesti i strasti. My ženy na sebe býváme často dost tvrdé. Upřednostňujeme každého a vše kolem sebe a na sebe zapomínáme. Proto budeme prohloubíte vztah ke svému tělu i sama k sobě. Začnete vzkvétat.
 • Emoce
  Emoce nejdou od celku odtrhnout. Patří k nám od narození. Mnohé nám prozrazují a věřte, že vám to začne zapadat i v takovém případě, jako je hubnutí.

jak program probíhá?

DÉLKA = 3 MĚSÍCE

Celý program trvá tři měsíce a je hezky vyvážen na osobní a on-line setkání. Některá témata si vyžadují osobní (skupinové) setkání a jiná zvládneme s přehledem on-line.

OSOBNÍ SETKÁNÍ

Osobně se vidíme vždy začátkem měsíce. Ne kalendářního, ale kdy jste do programu vstoupila. Setkání (workshop) trvá vždy 3 hodiny. Tato setkání jsou velice přínosná.

SETKÁNÍ ON-LINE

Program dále probíhá v uzavřené Fb skupině. Součástí jsou i živá vysílání, díky kterým můžeme probrat to, co nevyžaduje osobní setkání.

co vám program přinese? 

Je toho tolik, čím si obohatíte svůj život! Zmíním to nejdůležitější:

 • Shodíte přebytečná kila,
 •  uvidíte pravou příčinu nabírání, protože pokud ji neznáte, nemůžete vědět, jak ji jednou pro vždy vyřešit,
 • začnete rozumět tomu, co vám tělo chce říct svou nadváhou (nejsou to totiž jen náhodně nabraná kila),
 • hravě a s radostí se odnaučíte dělat to, co vašemu tělu neprospívá
 • zvýší se vám sebevědomí (děje se to všem),
 • budete veselejší, zdravější, spokojenější a hlavně vyrovnanější,
 • odnesete si praktické zkušenosti a velké vědomosti o svém těle a sobě samé,
 • zlepší se vám psychika i zdraví, jde to totiž ruka v ruce,
 • zjistíte, že můžete jíst všechno, když něco málo přeskládáte a změníte,
 • budete se cítit více žensky a také asi začnete více nosit šaty, 
 • prohlobíte sebelásku, které není nikdy dost.

Co dělat určitě nebudete?

 • určitě není cílem rychle zhubnout a pak znovu nabírat,
 • držet dietu, odvažovat porce, počítat kalorie, běhat každý den 10 km,
 • dělat dokola stejné chyby,
 • být naštavaná na to, jak vypadáte.

V novém těle nové Já

Komplexní tříměsíční program plný sebepoznání. Už nikdy se nebudete na sebe ani na tělo dívat stejně jako na začátku programu. Tím jsem si jistá! Není to totiž možné. Dostanete tolik zajímavých vhledů a informací o svém těle, že vám bude špíše divné, že vám tohle všechno někdo už dávno neřekl.

Nejlepší jsou zkušenosti žen, které programem už prošly

reference

Konečně přišel program, který nám neporoučí co a kdy jíst/nejíst nebo co dělat/nedělat. Je tu program, ve kterém se učíme naslouchat a poznávat své tělo a jeho potřeby. Ono se nám za to odměňuje tím, že ubývá váha, cítíme se lépe, jsme lehčí a veselejší. Je to jako kdybyste dobíjely baterky, nebo tankovaly živou vodu. 🙂 Je to návykové. Čím déle se všemu v programu věnuji, tím víc informací chci, abych mohla dělat další kroky ke spokojenosti nejen se svým tělem, ale celkově zdravím a životem. Díky za to! ❤️
KATKA
Program mi přinesl spoustu uvědomění. Třeba to, že s váhou jde hýbat v každém věku. Že se můžeme naučit jiný životní styl, když to opravdu chceme. A že to všechno jde dělat s lehkostí a radostí. Tvůj program mě neskutečně baví! Dřív jsem absolutně neuměla komunikovat s tělem. Jela jsem jak automat. Byla jsem zabarikádovaná emocemi, ale já to tak vlastně vůbec nevnímala. Vlastně jsem se spíš za své tělo styděla.

Asi největší uvědomění ale je, že jsem se naučila (a vlastně se ještě pořád učím) mít se ráda, mít ráda své tělo. Učím se hýčkat a neubližovat si. Jsem to já, je to mé tělo, je to můj život. Mě vlastně začalo bavit povídat si o životě a o tom, jak žijeme, jak funguje naše tělo a mysl, ale i o tom, co všechno vlastně můžeme dokázat.Chci být zdravá, úspěšná a mít radost ze života. Hlavně si život užívat. A mám ještě jedno uvědomění. Až skončíme s programem, tak mi vlastně bude chybět. Bude mi chybět to naše povídání.
JITKA
Program je pro mne zajímavý svým obsahem a citlivým propojením jednotlivých oblastí práce sama se sebou. Baví mě hrát si a pozorovat, jak tělo reaguje na jednotlivé podněty (například po konzumaci určitého jídla, pití, nebo při meditaci). Jak se cítí, co mu vyhovuje, proti čemu protestuje. Důležité je důvěřovat procesu a programu, který je vytvořen s maximální láskou a péčí. Přináší mi návrat k sobě samé, vědomé vnímaní toho, jak se mé tělo má a jak se cítí. Po dlouhé době jsem vyřešila i své nepohodlí, které mi přinášela neustále stoupající čísla na váze. Už necítím ty pocity nepříčetnosti, že je tělo čím dál objemnější.

Jsem teď spokojenější a klidnější. Vstoupila jsem do programu hned, jak jsem se o něm dozvěděla. Neváhala jsem. Věřila jsem, že díky němu budu mít výsledky, které jsem potřebovala a přesně to se stalo. A nejen to. Navíc jsem měla možnost se naučit vnímat své tělo a poznat i jeho "zakouti", které běžně opomíjíme a často si ani nepřipouštíme, že něco takového děláme. ❤️
OLGA

Nemusíte být tenká jak proutek. Stačí, když se budete cítít spokojená. ♥

co je součástí programu? 

Měření organismu

Součástí programu je počáteční měření na přístroji. Je to ze dvou důvodů. Prvním je, abyste si i vy udělala představu o svém těle. Spatříte, jak je vše propojené a že jedno od druhého nelze oddělit.

Druhým důvodem je, že uvidíte černé na bílém, jak na tom opravdu jste. Zvykly jsme si posouvat hranici zátěže a představy o tom, kdy se cítíme být "v pohodě". Dosatečně nevidíme, jak naše tělo trpí a co se nám snaží říct. 

Detoxikace

Tradiční čínská medicína hovoří jasně. Zjednodušeně řečeno, nadváha spočívá v nerovnováze v těle, v oslabení orgánů a nevyplavené uložené toxicitě. To musí jít z těla ven. K tomu použijeme cíleně zaměřené přírodní produkty. 

co není součástí programu? 

Preparáty

Přírodní preparáty se volí individuláněnejsou započítány v programu. Částka se pohybuje (alespoň pro představu) cca 2700 Kč na 1,5 měsíce.

kdo vás programem provede?

Lenka Pavlíková

Žena, která ženám pomáhá na cestě k hezké postavě.
O roce 2005 jsem se začala věnovala sebepoznání, osobnímu rozvoji a oblasti přírodní medicíny. V té době jsem byla hodně nemocná a sama hledala pomoc. Uvědomovala jsem si, že jsme to jen my sami, kdo může za svůj stav. Je to naše zodpovědnost. Poprvé jsem na vlastní kůži poznala, jak mocná a silná je východní medicína. Díky tomu jsem si uvědomila, jak málo toho o svém těle a o možnostech, jak být zdravý, víme. Četla jsem knihy a odhalovala všechna ta tajemství těla i mysli. Tento obor mě naprosto pohltil a tak jsem začala pracovat jako poradkyně v oblasti zdraví.

Postupně jsem viděla, jak důležité je, vidět celek a všechny souvislosti. Smutné bylo, že jsme jen napravovali to, co už jsme v sobě dávno poničili. Nikdo nás neučil, jak k sobě a ke svému tělu přistupovat. Nevědomky jsme odevzdali zodpovědnost systému. Cesta ke zdraví i k hezké postavě má jedno společné. Je to cesta sebelásky, sebeuvědomění, porozumění vlastnímu tělu, mysli, emocím, ale i své duši. Vytvořila jsem si svůj koncept, který předávám dál. Před dvěmi lety jsem se zaměřila více na ženskou komunitu a založila firmu Žena v harmonii. Jak už název vypovídá, je to projekt pro ženy, které o sebe chtějí s láskou pečovat a žít tak spokojenější a naplňující život.

JE PROGRAM PRÁVĚ PRO VÁS?

Pokud jste se rozhodla hezky vypadat, váhu si v budoucnu udržet a víte, že to bez osobnímu růstu a sebepoznání nepůjde, pak je to program, který vám seslalo samo nebe. 🙂 V probramu se dotýkáme mnoha témat. Budete se dozvídat nové informace o fungováná vašeho těla, ale i o tom, že tělo mysl a duše jedno jsou a i to k hubnutí neodmyslitelně patří. 

KDY PRO VÁS PROGRAM NENÍ?

Pokud máte velké zdravotní nebo psychické potíže, napište mi a poradíme se, zda je pro vás program vhodný. Není vhodný pro ženy, které za sebe nechtějí převzít plnou zodpovědnost.

NEPŘEHLÉDNĚTE - DŮLEŽITÉ! ⇐

 • VSTUPTE DO PROGRAMU, AŽ KDYŽ...
  Vstupte do programu až po mé přednášce o Harmonickém hubnutí. Je to opravdu důležité. Přednáška je vašim prvním krokem, kdy se seznámíte s tím, jak pohlížím na téma hubnutí. Zároveň si uděláte představu o tom, co vás čeká, začne vám to dávat větší smysl a z programu vytěžíte maximum. Pokud mě už dlouhodobě sledujete, znáte mou práci a víte, že je to program pro vás, pak vstupte. Těším se na vás.
 • VYDÁTE SE NA NOVOU CESTU
  Program je určen pro ženy, které jsou otevřené sebepoznání, celostnímu přístupu a vydaly se na cestu vědomé práce na sobě. Chtějí změnit to, co zdánlivě vypadá, že změnit nejde. Společně se vydáme cestou plnou sebepoznání, při které změníte pohled na sebe, na tělo, na zdraví, ale i na život. Jde totiž o víc, než jen o kila. 🙂 Jde o trvalou změnu.

Už se těšíte na vaši proměnu?

Kdy a kde se setkáme?

Vyberte si ze dvou termínů:

ve čtvrtek 5. 3. 2020 od 9 do 12:30 hodin

Občerstvení

káva, čaj a něco dobrého k tomu je na místě

Kde?

1x měsíčně v prostorách SluFlow, Vinohradská 406/23, Praha 

Jak se k nám dostanete?

Tramvají číslo 11,13 zastávka Italská.
Docházková vzdálenost metrem: trasa C: stanice Hlavní nádraží, Muzeum, trasa A: stanice Náměstí Míru.

Potřebujete nějaké další informace?

Napište mi na e-mail: lenka@lenkapavlikova.cz

chcete zhubnout, ale už nechcete držet dietu? 

máte pocit, že už jste zkusila všechno možné a nic na vás nefunguje?

Chcete se cítit více spokojená se svou postavou i sama se sebou?

cítit se více sebevědomá a mít větší šmrnc?