HARMONICKÉ PODNIKÁNÍ

Chceš se seberealizovat? Nebo hledáš nový směr?

Přijď na vysílání

Vysílání je lepší, než tisíc slov. O všem si popovídáme a zároveň se poznáme. Není náhoda, že právě teď čteš tyto řádky. Naladila jsi se na podobnou vlnu a přišla k tobě nová možnost. Přesně tak se to děje. 

Vysílání: Chceš být nezávislá?

Celý život podnikám. Tedy kromě tří let, kdy jsem se nechala zaměstnat. Být na volné noze mi vyhovuje, protože si ráda plánuji čas podle svého. Miluji cestování a odjet k moři na měsíc můžu jen tehdy, pokud jsem sama sobě šéfem. Možná nechceš cestovat, ale chceš žít život podle svých představ. Plánovat si čas podle svého a o tom to celé je. O svobodné volbě.

Možná to cítíš podobně a někde uvnitř tebe plápolá ohýnek touhy po tom stejném

Chceš být nezávislá, samostatná a získat pevnou půdu pod nohama. Chystáš se k tomu udělat první krok a hledáš  odvahu. Ano, chce to odvahu, ale právě za ní pak přichází sladká odměna.

 • Chceš být nezávislá
  Plápolá v tobě plamínek naděje, že i ty můžeš podnikat a být samostatná a nezávislá? Máš sny, které si chceš plnit?
 • Podnikání na dvou pilířích
  Podnikáš, ale ráda bys své podnikání ještě více ukotvila a zajistila si příjem ze dvou směrů a přesto do sebe zapadajících?
 • Podnikat ze své vnitřní síly
  Chce podnikat tak, aby ti energie plynula a tvé podnikání nebylo jen o výdeji?
 • Propojená a v souladu se svým podnikáním
  Dobře víš, že vše co máš uvnitř sebe, odráží se navenek? Víš, že je potřeba se se svým podnikáním sladit a zharmonizovat, abys byla úspěšná?

Otevři se novým možnostem

K Ženě v harmonii patří svoboda a seberealizace

Aniž bych to plánovala, propojila se mi pomoc ženám i v oblasti podnikání. Pokud jsi podobně naladěná, chceš se seberealizovat a máš ráda zdravý životní styl, oblast osobního rozvoje, sebepoznání a zdraví, těším se na viděnou. Doba tomuto oboru přeje, protože se stále více lidí učí pečovat o sebe i o své tělo. 

Podnikání pro ženy a za odměnu

"Leni, tohle je podnikání pro ženy a za odměnu," řekla mi žena, se kterou jsem telefonovala a zjišťovala si informace o firmě, se kterou jsem chtěla začít spolupracovat. Vyrábí esenciální olejíčky, superpotraviny plné vitamínů a holistickou kosmetiku. Je to pár měsíců a musím říct, že měla pravdu. Všechno se krásně propojilo s tím, co dávno dělám a na vlastní kůži jsem pocítila, že je to podnikání za odměnu.

Funguje s lehkostí a může se v něm seberealizovat každá žena.

Ráda s tebou budu sdílet všechny možnosti a sama si vyber, která se ti bude nejvíce líbit. 

Pokud patříte k ženám, které touží po tom, mít více času na sebe i na rodinu, nebo jste na mateřské dovolené, pak budete spokojené. Není náhoda, že právě teď čtete tyto řádky.  Jen jste se naladila na podobnou vlnu a přišla k vám nová možnost. Tak se to přesně děje.  děje, kdyžMůžete se společně s námi seberealizovat, měnit dalším ženám život a rozdávat harmonii. 

Více času na sebe a na rodinu?

Možná právě teď zahlédnete novou možnost, jak svůj stávající obor něčím obohatit a zvýšit také své příjmy, nebo najdete nový směr, ve kterém se můžete velice snadno seberealizovat. Tím to ale nekončí. Můžete se stát lektorkou a spolupracovat s Ženou v harmonii.

Napište si o schůzku

Napište, v jakém oboru pracujete, nebo jestli hledáte úplně nový směr a odkud jste. Osobně, nebo on-line si povíme o všech možnostech, které Žena v harmonii nabízí. 

Budu se na Vás i na společnou cestu těšit! 

Lenka Pavlíková

Zakladatelka projektu Žena v harmonii

Ta, která ženám pomáhá na cestě ke zdraví, k hezké postavě i k podnikání za odměnu.