Přednáška Harmonické hubnutí (živě pro 15 žen)

jde o víc, než jen o kila...

POTŘEBUJI UDĚLAT ZMĚNU

Více se seberealizovat, nebo hledáte nový směr? 

Podnikáni pro ženy a za odměnu

"Leni, tohle je podnikání pro ženy a za odměnu," řekla mi žena, se kterou jsem telefonovala a zjišťovala si informace o firmě, se kterou jsem chtěla začít spolupracovat. Je to pár měsíců a musím říct, že měla pravdu. Všechno se krásně propojilo a na vlastní kůži cítím, co myslela tím, že je to podnikání za odměnu.

Funguje s lehkostí a může se v něm seberealizovat každá žena, která má ráda oblast osobního rozvoje, sebepoznání a zdraví. Zároveň můžete být součástí klubu Žena v harmonii.

Pokud tedy pracujete v oblasti péče o tělo a zdraví, mám na mysli jakýkoli obor, ve kterém pracujete s tělem, duší i myslí, neváhejte a napište. Možná právě dnes zahlédnete novou možnost, jak svůj stávající obor něčím obohatit, zvýšit své příjmy a stát se lektorem a spolupracovat.

Více času na sebe a na rodinu?

Cítíte, že to staré ve vašem životě končí a chcete jít vstříc něčemu novému? Potřebujete svůj život okořenit něčím, co vám zase dodá energii a nový vítr do plachet? Potřebujete mít více času na sebe, na rodinu a jedním z řešení je práce on-line?

Rozdáváme harmonii

Napište si o schůzku

Napište mi:

V jakém oboru pracujete, jestli hledáte úplně nový směr a odkud jste.

Budu se na Vás těšit! 

Lenka Pavlíková

Ta, která ženám pománá na cestě ke zdraví, k hezké postavě.