POTŘEBUJI UDĚLAT ZMĚNU

Chcete se seberealizovat, nebo hledáte nový směr? 

Podnikání pro ženy a za odměnu

"Leni, tohle je podnikání pro ženy a za odměnu," řekla mi žena, se kterou jsem telefonovala a zjišťovala si informace o firmě, se kterou jsem chtěla začít spolupracovat. Vyrábí esenciální olejíčky, superpotraviny plné vitamínů a holistickou kosmetiku. Je to pár měsíců a musím říct, že měla pravdu. Všechno se krásně propojilo a na vlastní kůži cítím, co myslela tím, že je to podnikání za odměnu.

Funguje s lehkostí a může se v něm seberealizovat každá žena, která má ráda zdravý životní styl, tedy oblast osobního rozvoje, sebepoznání a zdraví. A tak se mi propojila pomoc ženám i v oblasti podnikání. Pokud jste podobně zaměřená, neváhejte a napište.

Můžete se stát lektorkou a součástí klubu Žena v harmonii.

Možná právě teď zahlédnete novou možnost, jak svůj stávající obor něčím obohatit a zvýšit také své příjmy, nebo najdete nový směr, ve kterém se můžete velice snadno seberealizovat. Tím to ale nekončí. Můžete se stát lektorkou a spolupracovat s Ženou v harmonii.

Více času na sebe a na rodinu?

Pokud patříte k ženám, které touží po tom, mít více času na sebe i na rodinu, nebo jste na mateřské dovolené, pak budete nadšené! Není náhoda, že právě teď čtete tyto řádky.  Jen jste se naladila na podobnou vlnu a přišli k vám nové možnosti. Můžete se společně s námi seberealizovat, měnit dalším ženám život a rozdávat harmonii. 

Napište si o schůzku

Napište, v jakém oboru pracujete, nebo jestli hledáte úplně nový směr a odkud jste. Osobně, nebo on-line si povíme o všech možnostech, které Žena v harmonii nabízí. 

Budu se na Vás i na společnou cestu těšit! 

Lenka Pavlíková

Zakladatelka projektu Žena v harmonii

Ta, která ženám pomáhá na cestě ke zdraví, k hezké postavě i k podnikání za odměnu.