CHCI ŽÍT PETSROBAREVNÝ A NAPLNĚNÝ ŽIVOT 

Patříte k ženám, které mají v životě tak nějak všechno, ale cítí, že to stejně NENÍ ono? Něco ve svém životě postrádáte? 

Možná máte odrostlé děti, podnikáte, nebo máte dobře placenou práci, ale čas na sebe jste si zatím nenašla, byť už dolouho cítíte, že byste to ráda udělala.

ČAS PRO SEBE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.

Vlastnost

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.
Možná máte odrostlé děti, podnikáte, nebo máte dobře placenou práci, ale čas na sebe jste si zatím nenašla, byť už dolouho cítíte, že byste to ráda udělala.

MÍŘÍME VÝŠ A PŘITOM ZŮSTÁVÁME VE SVÉM STŘEDU 

Nová doba si žádá nové přístupy, výzvy a osobní růst. Zejména si ale žádá naučit se být co nejvíce ve svém středu, umět se o sebe postarat, naučit se žít v klidu a obklopovat se tím, co nás podporuje, uzdravuje, naplňuje a co nás nad míru těší.

Všichni se posouváme. Každý svým tempem, zájmem i vášní. Má vášeň je, obklopovat se ženami, které chtějí žít hezký život, vzdělávat se a zároveň si užívat a naplňovat dny něčím, co milují, co jim dodává energii a činí je šťastnými. Právě proto vzniká toto NOVÉ SPOLEČENSTVÍ, do kterého vkládám své srdce, odvahu, radost, napnění a nekonečnou cestu možností, které budou naplňovat náš život. 

Každý máme v životě nějaké sny, které toužíme zrealizovat, ale mnohdy na ně nedošla řada. Příčin může být mnoho, VŽDYCKY se najde něco, co vám může překazit plán. Otázkou jen zůstává, jestli to VZDÁTE. Jsem bojovnice, hned tak se nevzdávám a proto vytvářím toto prostředí. Chci mít kolem sebe ženy, které mají záměry velmi podobné těm mým. 
Proto vzniká KLUB - SPOLEČENSTVÍ - PROSTOR PRO ženy, které se budou chtít po CELÝ ROK:

 • bavit
 • posouvat se
 • zažívat dobrodružství
 • dělat to, co by samy nedělaly
 • užívat si to, na co by samy nedosáhly nebo je to samotné nebaví
 • učit, jak být co nejvíce zdravá
 • věnovat se sobě ve všech možných směrech
 • cestovat
 • zlepšit se i ve své práci
 • ladit se na hojnost
 • ladit se na sebe a své možnosti
 • rozšiřovat svou realitu
 • dávat si výzvy a překračovat své komfortní zóny
   
  To je zatím jen malý výběr toho, kam mířím. Přístup bude individuální, budeme se setkávat živě i on-line. Bude to taková přátelská parta žen, které chtějí od života víc. 

MÁ VÁŠEŇ VÁS = VY, JAKO SPOKOJNENÁ ŽENA

ŽENY, KTERÉ CHTĚJÍ OD ŽIVOTA VÍC 

Co znamená chtít od života víc? Žít v radosti, bavit se, naplňovat dny tím, co vám dává smysl. Mít kolem sebe ženy, které vám rozumí a máte s nimi podobný náhled na svět. Umět se starat o své zdraví, být nezávislá, žít v klidu a harmonii, dopřát si to, co si sama nemůžete dopřát. Třeba z toho důvodu, že je k tomu potřeba více žen. 

 

Možná to cítíte stejně a chcete si plnit sny. Nejen proto, že máte ráda svůj život a sebe, ale i proto, že si uvědomujete, že život je TADY a TEĎ a že si to ZASLOUŽÍTE.

CÍTÍTE, ŽE JE ČAS SI PLNIT SNY A VĚNOVAT SE SOBĚ

Možná už máte odrostlé děti a nebo je ještě nemáte. Podnikáte, nebo máte dobře placenou práci, ale čas na sebe jste si zatím nenašla, byť už dolouho cítíte, že byste to ráda udělala. Přesně pro vás tato komunita je!

Náplň klubu bude HLAVNĚ o vás. Společně si řekneme, co chcete v životě zažít, v čem se potřebujete posunout a já to pro vás zařídím. 

 

Vždycky se totiž někdo nebo něco najde. Vždycky je na cestě leží nějaký balvan, nebo nepřízeň osudu. Jediný rozdíl ŽE DOKÁŽETE JÍT ZA SVÝMI SNY je v tom, že se sebou umíte více a lépe pracovat. Umíte rozpoznávat, co vás brzdí a umíte se toho zbavit. Chápete své tělo, emoce a podle toho dokážete rozklíčovat, proč se NEDOKÁŽETE dostat z bodu A do bodu B. Umíte být více v souladu se sebou i životem.
Umíte rozpoznávat, co vás brzdí a umíte se toho zbavit
To je jedna z klíčových témat klubu a bude probíhat na úrovni osobní i pracovní. Do klubu budu zvát i odborníky na různá témata, aby se vám dostalo JEN TOHO NEJLEPŠÍHO.
Budou probíhat setkání se zajímavými lidmi
Lidmi, které vás i mě jsou inspirací. Lidmi, kteří náš život okoření a bude jen na nás, kdo to bude.
Vytvoříme si svůj SVĚT
Chci vytvořit hezké prostředí, kde nás nebude rušit ruch ZVENČÍ. Zvenčí toho jde hodně, tomu se nikdo nevyhne, je ale rozdíl, CO DO SVÉHO ŽIVOTA VPOUŠTÍME. My si o tom budeme vědomě rozhodovat! Mnoho z vás to dělá už teď, stejně jako já, ale chci to ještě POSÍLIT.   Vždyť víte, že kam se zaměřuje pozornost, tak to roste.
 Budu vás tady postupně informovat o datu spuštění.
Společenství bude pro určitý počet žen. To číslo si zatím nechávám uležet. Nechci masovou záležitost, chci vytvořit HEZKÉ prostředí, ve kterém nám bude dobře všem.
 Pokud to s vámi už teď rezonuje, napište mi proč chcete v tomto společenství být a co by vám mělo přinést. Pošlete to na: lenka@lenkapavlikova.cz Do předmětu napište KLUB, ať se mi neztratíte a vím, že na vás mám při startu myslet.
Zdravím vás stále od moře. Sluníčko nám sice zalezlo, ale ještě teď sedím na terase v noční košili, takže teplo je dost.   Miluju totiž pracovat od moře.   A ta fotka? Ta nastiňuje, v jakých sálech se budeme setkávat. 
P.S. Nezapomeňte, že 3.10. začíná týdenní kurz Přímou cestou k sobě. Přihlaste se na stránkách Žena v harmonii - kurzy - je tam tento datum jako možnost výběru. 

Vlastnost

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.

Vlastnost

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.

Vlastnost

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.

Vlastnost

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.