Zdraví je tu pro každého

Dnes s vámi chci sdílet své zkušenosti a dát vám pár tipů, díky kterým můžete i vy vyřešit své bolístky na těle a na duši.

Rozhodnutí, jak chcete žít

Možná přišel čas si říct, jak chcete žít. Stále přibývá žen, které se chtějí dozvědět, jak můžou ovlivnit své zdraví, postavu i kvalitu života. Vydali se na cestu sebepoznání, sebelásky a zdraví. Možná k nim také patříte a tak uvítáte dalších pár tipů, jak si vyladit tělo i život.

Mít ráda své tělo i sama sebe

Mám ráda genialitu těla a přírody. Vše je perfektně propojené. Nic se nám neděje jen tak. Všechno má svou příčinu a čím více budete o svém těle vědět, tím lépe se vám bude žít a to nejen zdravotně.

Tělo nám dává včas vědět, co snese a co už ne. Snaží se nás včas zastavit. Poznat to můžete tak, že prožíváte jednostranné a časté emoce, nebo prožíváte psychickou nebo fyzicko bolest. Pokud patřičně nenasloucháme, přichází nemoc jako poslední zvednutý prst.

Bez výmluv, že nemáte čas

Do svých třiceti let jsem své tělo moc neposlouchala a ani nechápala. Ignorovala jsem i to, že přetrvávající únava a vyčerpání je stav, u kterého se musím zastavit ať se děje co se děje. Bez výmluv, že teď to nejde. Neznala jsem souvislosti a propojenost mezi emocemi a orgány. Neměla jsem kolem sebe nikoho, kdo by se zabýval sebeláskou.

Neznala jsem nikoho, kdo by mi ukázal život jako celek. Nakonec jsem se tím prokousala, hodně se toho naučila a našla své poslání. Vidět život jako celek, nic neoddělovat. To dnes vidím jako klíčové. Je mnoho oblastní, které ovlivňují náš život a je potřeba je postupně vyladit.

Prostě si jen dopřejte to, co vám chybí

K pevnému zdraví dojdete skrze sebelásku. Sebeláska má tisíce podob. Co je to za vztah k sobě, když by mi bylo jedno, jak se cítím a nestále mě něco bolelo? Co je to za sebelásku, když by mi nezáleželo na tom, jak vypadám? Vždyť to, jak vypadáme navenek je odrazem našeho nitra. Proto platí, že čím více sebelásky a harmonie do svého života přinesete, tím lépe se vám bude žít.

Zdraví je volba

Věřte nebo ne, ale zdraví je volba. Píše se rok 2022 a máme za sebou tři těžké roky. Zároveň jsou to ale roky velkého růstu a transformace. Díky nepříjemným situacím přebíráme stále více zodpovědnosti za sebe i své zdraví. Hledáme cesty.

Padají staré struktury a je to nezadržitelné. Jako společnost se posouváme vpřed a i když to bolí, je to pro nás dobré. Rodí se nové přístupy, projekty a věřte, že tím získáváme větší moc nad sebou samými. Stále více objevujeme, jak si umět pomoct sami a chceme být soběstační.

Ve které fázi se nacházíte vy?

Je více úrovní, jak o zdraví pečovat. Většina z nás začíná tím, že chce vyřešit jen nějaký problém. Pak přichází fáze, kdy si uvědomíte, že tato cesta funguje. Zalíbí se vám, že můžete kvalitu svého života ovlivňovat. Cítíte se lépe a vidíte v tom přínos i smysl. Dostáváte se postupně k informacím, které vám rozšiřují obzory a vidíte nové možnosti. Pak následuje třetí fáze, kdy se vám péče o sebe stane životním stylem, stejně tak, jako se to stalo mně.

S láskou k sobě

Vůbec nevadí, pokud jste na začátku. Každý z nás někdy začal. Jediné, co bych vám chtěla doporučit je, ať problémy jen nehasíte, ale děláte to s radostí pro sebe a své tělo. Užívejte si vědomí, že pokaždé zasazujete semínko zdraví.

Udělejte to s láskou k sobě, protože chcete. Je velký rozdíl v přístupech a když řešíte nějakou nemoc, nebo nadváho a děláte to proto, že už musíte, moc radosti vám to nepřinese. Chtějte kvalitnější život, protože přesně to se následně stane. Nelitujte času a ani peněz. Tělo vám to vrátí. Pokud jste mladá, pak i na dětech. Zdravá žena = zdravé děti.

Dala jsem vám sem pár tipů, čím se dají řešit určité problémy. Přípravky, které oslovily mé srdce a pomohly mně i klientům. Určitě hledejte i intuitivně. Krásně funguje i naladění se na to, co k vám má právě teď přijít. 🙂 Shlédněte i zkušenosti ostatních. Referencí je tam dost. A nezapomeňte si cestu ke zdraví užívat!

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů